خرید و فروش ژنراتور

ژنراتور برق به مولد هایی گفته می شود که باعث گردش نیروی محرکه در یک موتور سوخت می شوند و در نهایت ایجاد کننده الکتریسیته هستند، شما برای خرید ژنراتور برق باید به کیلو وات برق مورد نیاز خود توجه داشته باشید، زیرا در خرید ژنراتور نوع ژنراتور، قیمت ژنراتور، نوع کیلو وات و کاوا تولیدی هر ژنراتور تفاوت دارد.

خرید دیزل ژنراتور

دیزل های ژنراتور به دو دسته ژنراتور برق اضطراری یا استند بادی و ژنراتور پرایم تقسیم می شوند، شما برای خرید ژنراتور باید به نوع مورد نیاز خود و کاربرد های آن توجه داشته باشید. البته می‌توانید از طریق گروه صنعتی رحیمی ژنراتور برق اضطراری یا همان استند بادی برای زمان‌هایی مورد نیاز بخرید. برای مثال زمانی که برق اصلی یک مکان مهم مانند بیمارستان، فروشگاه و… قطع شده باشد اما ژنراتور پرایم توانایی کار بالاتری نسبت به دیزل ژنراتور اضطراری دارد و شما می توانید برای مدت طولانی در معدن‌ها و مکان هایی که اصلا برق وجود ندارد از آن استفاده کنید.

فروش ژنراتور

فروش ژنراتور امروزه به دلیل استفاده بالا از برق بسیار محبوب و پرطرفدار است اما بهترین فروش ژنراتور را می توانیم ژنراتور برق دائم کار معرفی کنیم. فروش ژنراتور برق دائم کار برای کاربرد های دائم استفاده می شود. این ژنراتور با ژنراتور های دیگر مانند ژنراتور پرایم، اضطراری و… متفات است و شما می توانید از آن در صنایع، دیتا سنتر ها و… استفاده کنید.

فروش دیزل ژنراتور

خرید و فروش ژنراتور: شما برای استفاده از فروش دیزل ژنراتور در ابتدا باید مشخصات مورد نظر خود را برای خرید ژنراتور تعیین کنید، زیرا فروش ژنراتور دارای انواع متفاوتی نسبت به یکدیگر است و هر کدام از آنها دارای کاربرد، قطعات و توان کارایی متفاوتی هستند. برای مثال می توانیم به ژنراتور گازی، ژنراتور تک، ژنراتور دیزلی، ژنراتور دوگانه سوز و… اشاره داشته باشیم.

خرید ژنراتور گازی

فروش ژنراتور گازی یکی از محبوب ترین انواع فروش ژنراتور در سال 2022 در انواع کوبل فابریک و کابل متفرقه است. این ژنراتور در خارج از ایران تولید شده است و هر سال تعداد محدودی از آن به ایران وارد می شود. تفاوت نوع کوبل فابریک و کابل متفرقه در موتور ژنراتور بوده و کوبل فابریک دارای موتور با کیفیت تری است و فروش آن با قیمت بیشتری انجام می شود.

فروش ژنراتور برق

برای بهره مندی از فروش ژنراتور برق شما باید به سالم بودن و کارایی درست تمامی قسمت های ژنراتور مانند موتور، سیستم سوخت، تنظیم کننده ولتاژ، سیستم خنک کننده و اگزوز، پنل کنترل، چارچوب اصلی، سیستم روغنکاری، تنظیم کننده ولتاژ و شارژ باطری دقت داشته باشید. در برخی از مواقع با ایراد در یکی از این قسمت ها شما نمی توانید تولید برق کنید به همین دلیل پیشنهاد می شود خرید ژنراتور برق را به کمک بررسی یک کارشناس یا از یک سایت معتبر همراه با ضمانت کالا انجام دهید.

خرید ژنراتور گازی دائم کار

خرید و فروش ژنراتور: ژنراتور گازی دائم یکی از محبوب ترین ژنراتور های موجود با موتور بسیار قوی است، از موتور های به کار گرفته شده برای تولید انواع مختلف این ژنراتور می توانیم به موتور تک 7 اسب بخار اشاره کنیم، نمونه های این موتور آلودگی بسیار کمی تولید می کنند و به هیچ عنوان تولید کننده Nox شناخته نمی شوند.

فروش ژنراتور بدون سوخت

خرید و فروش ژنراتور: در سال گذشته کشور ایران توانست نمونه جدیدی از ژنراتور را به عنوان ژنراتور بدون سوخت و منبع ذخیره تولید کند، در این ژنراتور از سوخت فسیلی، آب ، باد، پنل خورشیدی و… استفاده نمی شود و ژنراتور به صورت کامل بدون آلایندی طراحی شده است. برای بهره مندی از فروش ژنراتور بدون سوخت شما می توانید از سایت های معتبر فروش ژنراتور بهره بگیرید.

خرید ژنراتور برق بدون سوخت

پس از تولید ژنراتور بدون سوخت مسلما این ژنراتور به عنوان محبوب ترین ژنراتور موجود در جهان شناخته شده است و پیش بینی شده تا سال های آینده خودروها، قطارها ، کشتی ها و هواپیما ها نیازی به استفاده از سوخت برای کار نداشته باشند، شما با خرید ژنراتور بدون سوخت می توانید از مصرف روزانه میلیون ها لیتر بنزین، گازوئیل و دیگر سوخت های فسیلی جلوگیری کنید.

فروش ژنراتور دور پایین

همانطور که میدانید کارکرد ژنراتور و تولید برق در ژنراتور توسط سیم پیچ های این دستگاه انجام می شود به هر میزان که دور سیم پیچ ها پایین تر باشد میزان توانایی تولید برق نیز در دستگاه پایین تر است و به کاربرد های کوچک تری محدود خواهد شد. برای مثال فروش ژنراتور دور پایین به عنوان ژنراتور اضطراری برای مصارف خانگی، فروشگاه ها و… انجام می شود.

فروش ژنراتور گازی

خرید و فروش ژنراتور: در حال حاضر ژنراتور گازی پرفروش ترین ژنراتور موجود است ، این دستگاه دارای یک موتور است که سوخت را به انرژی مکانیکی و انرژی مکانیکی را به انرژی برق تبدیل می کند. در زمان خرید ژنراتور گازی شما باید به سالم بودن فیلتر روغن، مخزن روغن، روغن خنک کننده ( اویل کولینگ) ، فیلتر هوا، شیر برقی گاز، رگلاتور گاز، شلنگ گاز، گاورنر، شمع، اگزوز و… به صورت کامل دقت کنید زیرا وجود مشکل در هر کدام از قطعات می تواند باعث جلوگیری از تولید برق شود.

 راهنمای خرید ژنراتور برق

خرید و فروش ژنراتور: برای خرید ژنراتور برق شما می توانید در انواع مختلف بنزینی، گازی، دائم کار و… از سایت های معتبر فروش ژنراتور در کشور استفاده کنید. البته دقت داشته باشید، این سایت ها باید دارای مجوز فروش و همچنین پرداخت هزینه در زمان دریافت محصول باشند.

فروش قطعات دیزل ژنراتور: اگر شما به دنبال خرید قطعات دیزل ژنراتور هستید اما نمی دانید چگونه از کجا قطعاتی مانند پیستون، رینگ، واشر کامل، آبگیر هوا، طالقان ، استارت، دینام، یونیت، سنسور آب ، گاورنر ، سیلندر و…. را خریداری کنید. سایت ار ای جی پاور یا به عبارتی گروه صنعتی رحیمی معتبرترین و بزرگترین فروشنده قطعات در سطح کشور است.

خرید ژنراتور برق دیزلی

ژنراتور برق دیزلی به عنوان یکی از بهترین ژنراتور های موجود تشکیل شده از برد کنترل، آلترناتور، موتور دیزلی، شاسی ، چهارچوب اصلی ، منبع سوخت، رادیاتور، کلید قدرت، کانوپی یا پوشش فلزی و… تشکیل شده است.موتور ژنراتور برق دیزلی از تمامی موتور های موجود قوی تر بوده و توانایی تولید برق بالاتری دارد.

خرید ژنراتور بدون سوخت

خرید و فروش ژنراتور: ژنراتور بدون سوخت به تازگی به تولید رسیده است به همین دلیل خرید ژنراتور بدون سوخت بسیار کمیاب است و شما تنها می توانید از سایت های معتبر و بزرگ ترین شرکت های تولید و فروش ژنراتور انجام دهید. همچنین دقت داشته باشید که قیمت خرید ژنراتور بدون سوخت نسبت به ژنراتور های دیگر بیشتر است و برای مصارف کوچک به صرفه نیست.

خرید ژنراتور برق خانگی

برای خرید ژنراتور برق خانگی در بیشتر مواقع ژنراتور های بنزینی مورد انتخاب قرار می گیرند زیرا در خانه شما نیاز مداوم به ژنراتور ندارید و تنها در زمان نبود برق می توانید از آن استفاده کنید، همچنین سوخت بنزین به عنوان یک سوخت در دسترس برای استفاده شناخته می شود.

صفحه اصلیدرباره ماپروژه هاتماس با ما