بهترین دیزل ژنراتور 2022

بهترین دیزل ژنراتور در ایران: شاید تاکنون نام دیزل ژنراتور به گوشتان خورده است و برایتان سوال پیش آید که دیزل ژنراتور چیست؟ دیزل ژنراتور دستگاهی است که از ترکیب موتور دیزل و یک ژنراتور ساخته شده است. از این وسیله برای تولید انرژی الکتریکی استفاده می‌شود. از دیزل ژنراتور‌ها در هنگام قطعی برق به عنوان منبع برق استفاده می‌کنند. از این وسایل پرکاربرد در منازل، کارخانه‌ها، بیمارستان‌ها و … استفاده می‌کنند. به طور کلی میتوان گفت دیزل ژنراتور یک منبع مطمئن برای ایجاد ولتاژ برق در خانه‌ها و اماکن مختلف می‌باشد. دیزل ژنراتور‌ها برای کار کردن از سوخت دیزلی استفاده می‌کنند. با گروه صنعتی رحیمی همراه باشید تا در ادامه مقاله به معرفی بهترین دیزل ژنراتور بپردازیم و نکاتی را در مورد آن‌ها بیان کنیم.

قوی ترین دیزل ژنراتور

با پیشرفت تکنولوژی بسیاری از وسایل و تجهیزات دستخوش تحول شد. یکی از این دستگاه‌ها، دیزل ژنراتور‌ها می‌باشد. از قوی‌ترین و بهترین دیزل ژنراتور میتوان به دیزل ژنراتور پرکینز اشاره کرد. این دیزل ژنراتور می‌تواند به صورت مداوم و شبانه روزی کار کند و یکی از بهترین دیزل ژنراتور برای مناطقی که برق ندارند، می‌باشد. این محصول ساخت کشور انگلستان است و از آن در کار‌های صنعتی نظیرکشاورزی، کارخانه‌ها و … استفاده می‌کنند. دیزل ژنراتور پرکینز لقب بهترین دیزل ژنراتور و همچنین قوی‌ترین دستگاه تولید ولتاژ برق را از آن خود کرده است. این محصول با بالا‌ترین کیفیت ساخته شده است و توانسته نظر مشتریان را به خود جلب کند. این دستگاه طی فرایند‌های مکانیکی، الکترومغناطیسی و فیزیکی انرژی مکانیکی را به انرژی الکتریکی تبدیل می‌کند و اینگونه کمبود برق مصرفی را جبران می‌کند.

قوی ترن دیزل ژنراتور

لیست قیمت پرکینز دیزل ژنراتور

همانطور که گفتیم بهترین دیزل ژنراتور، دیزل ژنراتور پرکینز می‌باشد. این دیزل ژنراتور باتوجه به قابلیت‌ها و امکاناتی که دارد، قیمت‌های متفاوتی نیز دارد. در جدول زیر به بررسی لیست قیمت 4 مدل از مشهور‌ترین دیزل ژنراتور پرکینز می‌پردازیم.

مدل دیزل ژنراتور قیمت(تومان)
قیمت موتور پرکینز با توان  ۶۰۵ کاوا مدل C-E15TAG1 2506 ۳۸۵,۰۰۰,۰۰۰
قیمت موتور پرکینز با توان ۷۸۳ کاوا مدل A-E18TAG2 2806 ۵۲۰,۰۰۰,۰۰۰
قیمت موتور پرکینز با توان ۱۴۹۲ کاوا مدل TWG2A 46-4012 ۹۸۵,۰۰۰,۰۰۰
قیمت موتور پرکینز با توان ۲۰۱۲ کاوا مدل TAG3A 46-4012 ۱,۳۳۵,۰۰۰,۰۰۰

البته این هزینه ها کاملا به صورت آنلاین محاسبه می شود. پیشنهاد می‌شود: هزینه اجاره دیزل ژنراتور 

بهترین دیزل ژنراتور دائم کار

در دیتا سنتر‌ها از برق دائمی استفاده می‌شود. دیتا سنتر‌ها مراکزی هستند که 24 ساعته فعال هستند. ژنراتور‌هایی که در دیتا سنتر‌ها به کار می‌روند نیز باید به صورت دائم کار باشند تا خاموشی این مراکز را به حداقل برسانند. ژنراتور‌های دائم کار به صورت مداوم برق را به مصرف کننده‌هایی نظیر دیتا سنتر‌ها می‌فرستند. ژنراتور‌های دائم کار به عنوان منبع اصلی تولید برق، به انجام وظایف خود مشغول هستند. همانطور که از نام این ژنراتور‌ها پیداست، آن‌ها به گونه‌ای ساخته شده‌اند که به صورت دائم مشغول به کار باشند. از این ژنراتور‌ها بیش‌تر در مراکز صنعتی، پروژه‌های راه و ساختمان، ماینینگ، تولید برق و فروش آن و … استفاده می‌کنند.

بهترین دیزل ژنراتور ایرانی

با پیشرفت صنایع و تکنولوژی در ایران، دیزل ژنراتور‌های ایرانی نیز تولید و به بازار عرضه شده‌اند. این دیزل ژنراتور‌ها قابلیت‌هایی همچون دیزل ژنراتور‌های خارجی دارند. همچنین از مزیت‌های دیزل ژنراتور‌های ایرانی میتوان به قیمت مناسب آن‌ها اشاره کرد.

پیشنهاد می شود: 5 نکته مهم در خرید دیزل ژنراتور 

بهترین دیزل ژنراتور کوچک

دیزل ژنراتور کوچک نیز انواعی از بهترین دیزل ژنراتور‌ است که در ابعاد کوچک وبه شکلی منحصر به فرد تولید شده‌اند. این دستگاه به صورت مداوم کار نمی‌کند بلکه تنها در مواقعی که برق قطع شده باشد، شروع به کار می‌کند. با استفاده از این دستگاه می‌توانید از اختلالات ناشی از قطع شدن برق جلوگیری کنید. ازاین دستگاه در زمان اوج مصرف برق به عنوان برق اضطراری استفاده می‌شود. از دیزل ژنراتور کوچک در موارد بسیار زیادی استفاده می‌شود. به عنوان مثال میتوان از آن‌ها در حمل و نقل جاده‌ای استفاده کرد. از این دستگاه در وسایل نقلیه سنگین نظیر کامیون‌ها، قطار و اتوبوس استفاده می‌‌شود. همچنین در کشاورزی به منظور استفاده تراکتور‌ها، در آسمان، بر روی آب و در صنایع و معادن مختلف استفاده می‌شود. دیزل ژنراتور کوچک نقش بسیار مهمی در بهره‌برداری از شن، ماسه و … دارد. یکی از بهترین دیزل ژنراتور، دیزل ژنراتور کوچک است.

بهترین دیزل ژنراتور

بهترین دیزل ژنراتور اضطراری

یکی دیگر از بهترین دیزل ژنراتور، دیزل ژنراتور اضطراری می‌باشد. این دیزل ژنراتور عملکردی مشابه سایر دیزل ژنراتور‌ها دارد. همانطور که از نامش پیداست از این دستگاه در مواقع اضطراری استفاده می‌شود. از این دیزل ژنراتور‌ها در مواقعی که برق به صورت موقت قطع می‌شود، استفاده می‌کنند. این دیزل ژنراتور‌ها دائمی نیستند و پس از گذشت 12 ساعت، عملکرد آن‌ها 10 درصد کاهش می‌یابد. به همین دلیل این دستگاه برای زمان‌های اضطراری و برای رفع مشکل اضطراری تولید شده است. امروزه از این دیزل ژنراتور‌ها میتوان در محیط‌های صنعتی نیز استفاده کرد. همچنین از این دستگاه‌ها در رستوران‌ها و پمپ بنزین‌ها به وفور استفاده می‌شود. قابلیتهای مهم این دستگاه آن را به یکی از بهترین دیزل ژنراتور تبدیل کرده است. از این محصول در هتل‌ها و فرودگاه‌ها نیز استفاده می‌شود.

ژنراتور تک فاز

بهترین دیزل ژنراتور تک فاز

دیزل ژنراتور تک فاز با وجود مزیت‌های زیادی که دارد از یکی بهترین دیزل ژنراتور شناخته می‌شود. از این نوع دیزل ژنراتور معمولا در مکان‌های تجاری و صنعتی استفاده نمی‌شود. دیزل ژنراتور تک فاز معمولا در حمل و نقل یا به عنوان مولد‌های خانگی مورد استفاده قرار می‌گیرند. در حقیقت در هنگام قطعی برق این ژنراتور نقش بسیار مهمی را ایفا می‌کند. دیزل ژنراتور تک فاز در دسته بهترین دیزل ژنراتور قرار می‌گیرد؛ زیرا از وارد شدن خسارت به بسیاری از دستگاه‌های برقی جلوگیری می‌کند. در هنگام نصب دیزل ژنراتور‌های برقی اعم از تک فاز به محل نصب آن‌ها ، اتصال به زمین، سیستم خنک کننده، سیستم سوخت، سیستم اگزوز و … بسیار توجه کنید.

بهترین ژنراتور ها در گروه صنعتی رحیمی 

باتوجه به صنعتی شدن زندگی و گسترش مراکز صنعتی استفاده از دیزل ژنراتور اهمیت بسیار زیادی پیدا کرده است. همانطور که اشاره کردیم، انواع مختلفی از دیزل ژنراتور‌ها وجود دارند که هرکدام از آن‌ها وظیفه‌ای را برعهده دارند. بهترین دیزل ژنراتور، ژنراتوری است که تمام نیاز‌های شما را برآورده کرده و به محافظت از سیستم‌های برقی بپردازد. با استفاده از بهترین دیزل ژنراتور می‌توانید از اختلال و خرابی در دستگاه‌ها و اتصالات جلوگیری کنید. در این مقاله سعی کردیم به معرفی انواع دیزل ژنرانور و بهترین دیزل ژنراتور بپردازیم. شما میتوانید بهترین دیزل ژنراتور را از گروه صنعتی رحیمی تهیه کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

صفحه اصلیدرباره ماپروژه هاتماس با ما