ژنراتور سایلنت چه ویژگی هایی دارد

ژنراتور سایلنت چه ویژگی هایی دارد-min

ژنراتور سایلنت چه ویژگی هایی دارد: عمدتاً سه مزیت عمده دیزل ژنراتور سایلنت وجود دارد: سکوت، صرفه جویی در انرژی، راندمان بالا. برای طیف گسترده‌تری از کاربردها، دستگاه می‌تواند تحت شرایط محیط‌های سخت و نویز بالا کار کند. مانند ساخت و ساز شهر، فعالیت های در مقیاس بزرگ، پروژه های بزرگ و غیره. Starlight Power دیزل ژنراتور بی صدا را با کیفیت و عملکرد خوب تولید و ارائه می دهد که کاملاً الزامات فعلی حفاظت از محیط زیست را برآورده می کند.

ژنراتورها، به ویژه ژنراتورهای دیزلی، می توانند صدای بسیار زیادی داشته باشند. این یک مشکل است، زیرا آنها می توانند به شنوایی افرادی که مجبور به کار در مجاورت آنها هستند آسیب بزنند و برای کسانی که در نزدیکی کار می کنند یا زندگی می کنند آزاردهنده باشند.

محفظه ژنراتور سایلنت

به منظور مبارزه با این مشکل، ژنراتورهای بی صدا ایجاد شدند. یک ژنراتور بی صدا در داخل یک محفظه عایق صدا یا محفظه ژنراتور کار می کند که صدای ژنراتور را خفه می کند. هنگامی که یک منبع تغذیه معمولی خراب می شود یا در مکان هایی که برق تولید شده تجاری در دسترس نیست، یک ژنراتور برق می تواند بسیار مفید باشد.

ژنراتور سایلنت چه ویژگی هایی دارد: یک ژنراتور بی صدا که به عنوان یک ژنراتور سایلنت نیز شناخته می شود، به ویژه در شرایطی مناسب است که نویز یک ژنراتور برق استاندارد باعث ایجاد مزاحمت برای کاربران یا اطرافیان شود. با مدل‌های مختلف ژنراتورهای بی‌صدا موجود، مهم است که در نظر بگیرید که ژنراتور چقدر باید بی‌صدا باشد، از چه چیزی برای برق استفاده می‌شود، در کجا قرار خواهد گرفت و خرید و کارکرد آن چقدر هزینه دارد.

بسته به پاسخ به این سؤالات، انتخاب بهترین ژنراتور بی‌صدا شامل سنجیدن معاوضه‌ها در ظرفیت تولید، ویژگی‌های طراحی و قیمت است. در ادامه گروه صنعتی رحیمی، در رابطه با ژنراتور سایلنت توضیحات بیشتری در اختیارتان قرار خواهند داد.

الودگی صوتی کمتر با ژنراتور سایلنت

ژنراتور سایلنت چه ویژگی هایی دارد: دیزل ژنراتورهای بی صدا از مواد کامپوزیت در محفظه ژنراتور استفاده می کنند. معمولاً اینها لایه‌هایی از مواد سخت هستند که انرژی صوتی را به داخل محفظه باز می‌گردانند.

این نوع دستگاه ها از مواد نرم و متخلخل استفاده می کنند که انرژی صوتی را جذب کرده و آن را به گرما تبدیل می کند.

مواد مختلف فرکانس های مختلف صدا را بهتر از سایرین جذب می کنند. برخی از مواد ممکن است در جذب صدا در فرکانس های بالا بسیار خوب باشند، اما در انتهای پایین ضعیف باشند.

برای مبارزه با این، اکثر ژنراتورهای بی صدا از مواد مختلف در چندین لایه استفاده می کنند.

ژنراتور سایلنت چه ویژگی هایی دارد: فرکانس‌های بالاتر توسط مواد متخلخل بهتر جذب می‌شوند، که امواج صوتی کوچک‌تر را به عمق مواد هدایت می‌کنند و سپس آنها را جذب می‌کنند. خاموش کردن صداهای فرکانس پایین تر، کمی دشوار است.

امواج صداهای با فرکانس پایین گاه منحرف می شوند یا توسط لایه های سنگین مواد که در برابر حرکت مقاوم هستند جذب می شوند.

پیشنهاد می شود : مقاله‌های ژنراتور دیزلی کارگاهی و 0 تا 100مشخصات ژنراتور سایلنت مطالعه کنید.

نحوه علکرد ژنراتور بی صدا

بهترین نتایج برای خاموش کردن فرکانس‌های پایین‌تر از استفاده از کیسه‌های هوا حاصل می‌شود. صفحات نازک مواد با شکاف هوای کم عمق از یکدیگر تفکیک می شوند.

این یک جلوه رزونانس به وجود می آورد که صدای فرکانس پایین را به زیر و بمی بالاتر تبدیل خواهد کرد. سپس این زمین می تواند توسط مواد متخلخل بهتر جذب شود.

ژنراتور سایلنت چه ویژگی هایی دارد: محفظه ژنراتور برای نوع خاصی از ژنراتور یا یک مدل خاص مهندسی می شود تا مطمئن شود که عایق صوتی تا حد ممکن در جذب محدوده صدای تولید شده ژنراتور موثر است.

تغییر میزان مصرف انرژی

سطح صدا معمولاً بر حسب دسی بل اندازه گیری می شود. هر چیزی بالاتر از 80 دسی بل “صدا” در نظر گرفته می شود.

هنگامی که سطح صدا به 100 دسی بل می رسد، این می تواند ناراحت کننده باشد، و حتی می تواند برای برخی افراد دردناک باشد، زمانی که صدا به 140 دسی بل برسد.

نویز تولید شده توسط یک ژنراتور را می توان در یک مقیاس خطی اندازه گیری کرد که همه فرکانس های صدا را به یک اندازه وزن می کند. یک ترازو قابل شنیدن مفیدتر است. زیرا فقط صداهایی را که انسان واقعاً می‌شنود در نظر می‌گیرد.

پیشنهاد می شود: کاربرد دیزل ژنراتور کوچک در صنعت

ساخت کانوپی سایلنت به چند روز زمان نیاز دارد؟

هنگامی که ما یک کالای گران قیمت می خریم، ایمنی و امنیت همیشه یک نگرانی اصلی است. برای ایمن کردن کالای لوکس خود ما پول زیادی خرج می کنیم.

یک ژنراتور همچنین یکی از نیازهای ضروری برای شخص یا مکانی است که در آن با قطعی برق مکرر یا طولانی مدت مواجه هستیم. اما به دلیل قیمت بالای آن، همه ما می خواهیم امنیت بهتری برای آنها فراهم کنیم.

داشتن یک سایبان ژنراتور بهترین راه برای محافظت از مجموعه DG شما در برابر آب و هوای بد یا خرابکاری است.

ژنراتور سایلنت چه ویژگی هایی دارد: همچنین این پوشش ژنراتور از ژنراتور برق شما در برابر گرد و غبار، قطرات باران و سایر ذرات مضر برای DG Set و اجزای آن محافظت می کند. یک سایبان عایق صوتی کامل یا مناسب برای ژنراتورهای خانگی نیز صدای موتور ژنراتور را کاهش می دهد.

پوشاندن DG Set در حالی که در هوای مرطوب کار می کند بسیار مهم است.

سایبان ژنراتور در اندازه ها و طرح های مختلف در بازار وجود دارد که قیمتی ارزان تر و بسیار کارآمدتر هستند. کانوپی از پشتیبان برق شما محافظت می کند و به اطمینان از کار مداوم دیزل ژنراتور بدون هیچ وقفه کمک می کند.

مشخصات کانوپی دیزل ژنراتور

ژنراتور سایلنت چه ویژگی هایی دارد: دیزل ژنراتور در زمان کارک

رد صدای بسیار زیادی تولید می کند که به گوش افراد ممکن است آسیب برساند و اغلب نصب دیزل ژنراتور باعث ایجاد مزاحمت برای همسایگان شود. همچنین در اکثر موارد کاربرد ژنراتور، صدا آن باید، حداقل میزان ممکن را داشته باشد.
علاوه بر این در اکثر پروژه ها از جمله راه سازی و معادن دیزل ژنراتورها در فضای آزاد و در معرض گرد و خاک و باران قرار می گیرند. در این مواقع کانوپی سایلنت علاوه بر کاهش صدای دستگاه از دیزل ژنراتور در برابر عوامل محیطی نیز محافظت خواهد کرد.

 

کانوپی دیزل باید چه مشخصاتی داشته باشد؟

  • برخورداری از درب های بزرگ در دو طرف کانوپی برای دسترسی کامل به بخش های مختلف دستگاه
  • بهره مندی از گرمکن به منظور استفاده در مناطق سردسیر کشور
  • قابلیت باز و بسته شدن با استفاده از پیچ و مهره
  • برخورداری از عایق صوتی و حرارتی شانه تخم مرغی برای جذب صدا
  • بهره مندی از داکت و فضای مناسب تهویه هوا
  • همراه داشتن قفل روی درب ها به منظور کاهش دسترسی افراد متفرقه
  • برخورداری از نوار های لاستیکی به منظور ایجاد عایق صدا و گرد و خاک

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

صفحه اصلیدرباره ماپروژه هاتماس با ما