مزایای استفاده از کانوپی سایلنت دیزل ژنراتور

مزایای استفاده از کانوپی سایلنت دیزل ژنراتور

مزایای استفاده از کانوپی سایلنت دیزل ژنراتور: خرید کانوپی ژنراتور برای ژنراتور باز بهترین محافظت را برای مجموعه ژنراتور شما ارائه می دهد. این سایبان امنیت و ایمنی کامل را در برابر آب و هوای بد، سرقت و خرابکاری ارائه می دهد.

این مزیت سایبان برای ژنراتور به راحتی جمع آوری یا جدا می شود و برای کاهش راندمان نویز در طول عملیات مفید است.

تمام محدوده محفظه موتور برق طوری طراحی شده است که بهترین آسپیراسیون در کلاس را با نیاز به جریان هوا برای حفظ دمای موتور ژنراتور فراهم می کند. همچنین، ژنراتور سایلنت قابل حمل شما را از گرمای بیش از حد محافظت می کند.

در حالی که از یک ژنراتور سایبان در یک فضای باز استفاده می کنید، سر و صدا اغلب به یک مانع تبدیل می شود و آرامش را از بین می برد.

مزایای استفاده از کانوپی سایلنت دیزل ژنراتور: علاوه بر این، آلودگی صوتی به عنوان عامل بسیاری از مسائل بهداشتی شناخته شده است. با این حال، خرید ژنراتور سایبان یکی از بهترین راه حل هایی است که ژنراتورهای ضد صدا را تضمین می کند.

در ادامه گروه صنعتی رحیمی شما را با کانوپی ژنراتور بیشتر اشنا خواهند کرد.

مشخصات کانوپی سایلنت دیزل ژنراتور

 • برخورداری از پنجره های شیشه ای برای مشاهده نمایشگر تابلوی کنترل دستگاه بدون نیاز به باز کردن درب کانوپی
 • بهره مندی از سایلنسر اگزوز
 • وجود کلید امر جنسی یا کلید برق اضطراری در قسمت بیرونی کانوپی جهت خاموش و روشن کردن در مواقع ضروری
 • قابلیت دسترسی آسان به مخزن سوخت ژنراتور

مزایای کانوپی برای ژنراتور

 • طراحی مهندسی و حرفه ای با توجه به پارامترهای حیاتی ژنراتور یعنی سطح نویز، ورودی و خروجی هوا، صدا خفه کن اگزوز.
 • حداکثر دسترسی به موتور برای تعمیرات آتی و کاربر پسند.
 • سایبان ها با توجه به فضای شما طراحی و ساخته می شوند تا بیشترین بهره را از آن ببرید.
 • حمل و نقل آسان: تمام سایبان های ما به راحتی مونتاژ و جدا می شوند و به فضای بسیار کوچکی برای حمل و نقل نیاز دارند.
 • سطح نویز را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد.
 • ژنراتور را از هرگونه باد یا بارانی که به طور بالقوه می تواند به سیستم آسیب برساند محافظت کنید.

انواع محفظه و کانوپی ژنراتور

مزایای استفاده از کانوپی سایلنت دیزل ژنراتور: برای کاهش صدای یک ژنراتور برق، سایبان عایق صدا یک انتخاب ایده آل است. این محفظه های کاهش دهنده صدا برای مکان منطقه ساکت مانند بیمارستان ها، مدارس و سایر بخش های عمومی مفید هستند. در مقایسه با سایر سایبان ها، محفظه های عایق صدا از نظر اندازه بزرگ هستند.

همچنین هزینه محفظه نسبت به سایر روکش های ژنراتور ضد آب و هوا کمی زیاد است. این سایبان با متریال مشاهده صدا با کیفیت بالا طراحی و ساخته شده است. این ماده قادر است صدای موتور ژنراتور را از 55 به 75 dBA کاهش دهد و این ژنراتور بی صدا را برای همه کاربردها بهترین حالت را داشته باشد.

مزایای استفاده از کانوپی سایلنت دیزل ژنراتور: جدا از کاهش صدای DG Set، ایمنی Genset نیز به همان اندازه مهم است. محفظه پیاده‌روی برای محافظت از ژنراتور آماده به کار شما در برابر هر بلای طبیعی یا غیرطبیعی طراحی و ساخته شده است. این محفظه DG Set محافظت کامل در برابر آب و هوا، آتش سوزی، گرد و غبار یا طوفان را فراهم می کند. این بهترین مزیت سایبان برای ژنراتور است.

ابعاد کانوپی سایلنت

مزایای استفاده از کانوپی سایلنت دیزل ژنراتور: بسته به ابعاد و قدرت دیزل ژنراتور ها، کانوپی ها در اندازه های متفاوت و مختلفی تولید و در بازار به فروش می‌ رسند. این ابعاد از سایز کوچک برای سایلنت کردن دیزل ژنراتورهای 15KVA تا 25KVA  شروع و در حالت کوچک برای مدل های 30KVA تا 80KVA  و متوسط برای دیزل ژنراتور 130KVA تا 200KVA  و کانوپی در ابعاد بزرگ برای دیزل ژنراتور 600KVA  به وجود می آیند.

بزرگترین ابعاد تولید شده کانوپی ها نیز مربوط به کانوپی های سایلنت کانتینری است که هرچند از نظر ظاهری و اسمی تفاوتی با کانتینر های باربری ندارند، اما از ساختاری کاملا متفاوتی برخوردار هستند. همچنین نوع ساخت و عایق های بکار رفته و طراحی داکت ورودی هوا، شاسی در این سری متفاوت با ابعاد کوچیک تر است.

آیا کانوپی سایلنت بر داغ کردن دستگاه و توان خروجی آن تاثیر دارد؟

مزایای استفاده از کانوپی سایلنت دیزل ژنراتور: کانوپی ژنراتور با توجه به سایز و قدرت دستگاه دیزل ژنراتور تولید و در بازار عرضه می شوند. استاندارد نبودن اندازه آن و نبود فضای کافی برای تهویه هوای اتاق ممکن است در داغ شدن دستگاه و کاهش کارایی و آسیب به آن نقش بسزایی داشته باشد.

بنابراین مهم است که کانوپی بسیار اصولی و با دقت طراحی و ساخته شود. کانوپی باید عرضی کمتر از عرض دیزل ژنراتور داشته باشد که این امر نیاز به مصرف بیشتر ورق ها، رنگ و سایر متریال سازنده آن است که به خودی خود روی افزایش هزینه و مدت زمان ساخت آن تاثیر می گذارد.

پیشنهاد می‌شود: خرید و اجاره دیزل ژنراتور در تهران

تغییر مصرف انرژی در استفاده از کانوپی

دستگاه ژنراتور به دلیل حرکات قطعات مکانیکی موتور آن صداهای بلندی را ایجاد می کند که برای گوش انسان ممکن است آزار دهنده باشد. به همین دلیل برای کاهش صدای آن از اتاقک عایق فلزی یا کامپوزیتی به نام کانوپی سایلنت استفاده می شود که روی شاسی دیزل ژنراتور نصب می شود.

کاربرد دیگر این سایبان، محافظت از دیزل ژنراتور در برابر عوامل محیطی مانند رطوبت، گرد و غبار است که به کاهش سرعت فرسودگی و افزایش طول عمر دستگاه کمک زیادی خواهد کرد.

پیشنهاد می‌شود: بررسی مصرف برق ژنراتور ماینینگ

فواید خرید کانوپی برای ژنراتور

مزایای استفاده از کانوپی سایلنت دیزل ژنراتور: ژنراتورهای بی صدا ژنراتورهای پیشرو هستند که امروزه مورد استفاده قرار می گیرند که در هنگام قطع برق مزایای زیادی را ارائه می دهند. سایبان های ژنراتور می توانند صدا را 35- تا 20- دسی بل کاهش دهند. جنس عایق صدا معمولا یک جعبه بزرگ است که با آکوستیک نصب می شود.

ژنراتورهایی با سایبان آکوستیک صدای ژنراتورها را مهر و موم می کنند. از آنجایی که دیزل ژنراتورها معمولاً به دلیل صدای سنگین خود تحریک می شوند، خریداران معمولاً سایبان می خرند تا مشکل صدا را برطرف کنند. به طور کلی سایبان ها از ورق های فلزی ضخیم تشکیل شده اند که صدای ژنراتور را کاهش می دهند و به مشاهده گرمای ژنراتور کمک می کنند.

مزایای استفاده از کانوپی سایلنت دیزل ژنراتور: ژنراتورهای دیزلی در اندازه های مختلفی مانند 50 Kva تا 2500 Kva یافت می شوند، اما هدف اصلی استفاده از این ژنراتورها حذف آلودگی صوتی ناشی از ژنراتورها است. علاوه بر این، سایبان ها به افزایش عمر ژنراتورها کمک می کنند.

علاوه بر این، ژنراتورها در خارج از خانه قرار می گیرند و شرایط آب و هوایی شدید یا طوفان های شدید اغلب وضعیت چنین ژنراتورهایی را بدتر می کند. بنابراین، اگر به دنبال حفظ عمر طولانی برای ژنراتور دیزل خود هستید، خرید دیزل ژنراتور مزایای بی شماری را برای شما به ارمغان می آورد.

پیشنهاد می شود: ژنراتور دیزلی کارگاهی

هنگام خرید کانوپی چه نکاتی را باید در نظر بگیرید؟

 • هنگام خرید یک سایه‌بان، مهم است که ژنراتور با بهترین کیفیت را از یک سازنده قابل اعتماد ژنراتور سایه‌بان خریداری کنید.
 • طراحی سایه‌بان باید با ژنراتور شما مطابقت داشته باشد.
 • اپراتور یا سازنده باید کسی باشد که بتواند به راحتی در طول تعمیر و نگهداری یا تعمیر ژنراتور کمک کند.
 • قبل از خرید سایبان، مهم است که بررسی کنید تحویل چند روز طول می کشد زیرا هر چه دیرتر شود، ژنراتور شما با شرایط شدید مواجه خواهد شد.
 • همیشه بررسی کنید که آیا سایه‌بان با ژنراتور شما کاربرپسند است یا خیر. به این معنی است که آیا سایبان با نیازهای شما مطابقت دارد.
 • همچنین دقت کنید که سایه‌بان در هنگام کار موتور قابل نصب باشد تا کار متوقف نشود.
 • نیاز به فضای سایه‌بان بسیار کم است، بنابراین می توانید آنها را به راحتی در هر مکانی نصب کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

صفحه اصلیدرباره ماپروژه هاتماس با ما